Prekių pristatymas

Apmokėjus už prekes, jas galite atsiimti Jums patogiu būdu – mūsų salone arba pristatysime Jums paštu.

Jei prekių sandėlyje nebus, jos bus pristatytos per individualiai su Jumis sutartą laiką. Paprastai užsakymai iš Europos gamintojų pristatomi per 4-6 savaites (šviestuvai) ir 2-3 mėn. (baldai, kilimai, interjero aksesuarai).

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirktus šviestuvus pristatysime nemokamai, jeigu bendra užsakymo suma bus didesnė nei 50 Eur. Užsakymai iki 50 Eur bus pristatyti už 2,99 eurų (su PVM) mokestį visoje Lietuvoje per kurjerių tarnybą. Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 8,69 eurai (su PVM).

Baldų, kilimų, interjero aksesuarų pristatymas derinamas individualiai.

Prekių pristatymo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės atskirai. Turimas sandėlyje prekes pristatysime per 2-3 darbo dienas. 

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

Prekių grąžinimas

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pristačius Jūsų prekę pastebėjote, kad ji sugadinta, ir ją norite grąžinti, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė ir pan.).

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties, sudarytos su Parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, bei nėra sugadinta originali prekės pakuotė.

Pirkėjas, norėdamas grąžinti kokybišką prekę, padengia visas transportavimo išlaidas. 

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki salono.

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu. 

Prekes grąžinti gali tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims papildoma grąžinimo garantija nėra taikoma.

Norint grąžinti internetu pirktas prekes prašome užpildyti grąžinimo formą.

Prekių garantija

Visoms parduodamiems prekėms taikoma dviejų metų kokybės garantija. Garantija teikiama prekėms, kurios yra naudojamos buityje pagal savo paskirtį.